Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Serbia

Serbian forum about Twilight =) Hope you enjoy it ♥
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kako ste saznali za Twilight?

Go down 
+8
DORA Y ROBERT
**MaJchE**
Irena94MKD
**Nadja**
Jovana
* zoxxy *
***Edward is my life***
Rejected
12 posters
AuthorMessage
Rejected
Twilight Admin
Twilight Admin
Rejected


Number of posts : 1023
Age : 30
Location : Somewhere in my dreams...
Registration date : 2008-10-21

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeWed Oct 22, 2008 5:03 pm

Dosta mojih prijatelja sa neta je chitalo Twilight pa rekoh i ja da vidim shta ima zanimljivo tu hehe xD
Back to top Go down
https://twilight-serbia.forumotion.net
***Edward is my life***

***Edward is my life***


Number of posts : 12
Age : 32
Registration date : 2008-11-04

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeTue Nov 04, 2008 1:48 am

preko jednog stranog sajta za knjige...
prvo me nije privlacilo zbog toga sto se radi o vampirima...a to mi bas i nije privlacno...medjutim, sajt je toliko postao prebukiran komentarima o ovoj knjizi da nisi mogao da otvoris nesto a da se ne pojavi neki komentar o tome Shocked
u medjuvremenu sam se par puta u knjizari hvatala za tu knjigu, i uvek je izbegavala zbog toga `vampir`...
a onda reko...ajde da procitam ovo...posle HP-a ovo je najcitaniji serijal...kada sam pocela da citam nisam mogla da stanem...uvece pogledam koliko je sati...kad ono 2 posle ponoci Shocked
`au, kad pre?` Laughing
Back to top Go down
* zoxxy *

* zoxxy *


Number of posts : 27
Age : 31
Location : Edward's City
Registration date : 2008-11-03

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeTue Nov 04, 2008 3:36 pm

provalite kako sam došla do njega, tj saznala za knjigu a i da se sprema film....ja i mima neshto se dop preko msn-a i one mi pokazivale slikice od nekih extra tipova, tj glumaca, baš onako onih hoooooot, i ja je pitam eto došlo mi tako kako se zove onaj glumac koji je glumio sedrika u harry-u 4. deo.....i kaže meni mima Robert Pattinson Very Happy i tu nadjemo neke slikice, i slučajno moja mimaaaaaaaaaaaaaaaaa pametnicaaaaaa naišla na jedan tekst u kojem se prepričava radnja twilight filma, i sve ostalo i on se tu spominje, tako da čim sam videla da se radi o vampirima, i kada sam pročitala radnju, odmah me je uhvatila twilight groznica...... Very Happy i naravno Robert Pattinson I love you I love you I love you ....Very Happy
Back to top Go down
Jovana

Jovana


Number of posts : 38
Age : 32
Registration date : 2008-12-22

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 7:31 pm

ja sam saznala za twilight na potteracademy. tamo su mnogi fanovi twilighta takodje. i ja se raspitala malo o tome i jaaaaaaako mi se svidelo. odmah sam nabavila sve 3 knjige. i jedva cekam da cetvrta izadje u srbiji :heart
Back to top Go down
http://www.potteracademy.com
Rejected
Twilight Admin
Twilight Admin
Rejected


Number of posts : 1023
Age : 30
Location : Somewhere in my dreams...
Registration date : 2008-10-21

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 11:30 pm

I ja jedva chekam Very Happy
Back to top Go down
https://twilight-serbia.forumotion.net
**Nadja**

**Nadja**


Number of posts : 28
Age : 29
Location : Zemun
Registration date : 2008-12-22

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeWed Dec 31, 2008 9:53 pm

=^-^=MaRiJa=^-^= wrote:
Dosta mojih prijatelja sa neta je chitalo Twilight pa rekoh i ja da vidim shta ima zanimljivo tu hehe xD
Back to top Go down
http://www.highschoolmusical.new-forum.net
Irena94MKD

Irena94MKD


Number of posts : 14
Registration date : 2009-01-18

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeMon Jan 19, 2009 3:20 am

Drugarica uzela od videoteke da gleda i zvala mene,ali kad mi je rekla da je prica o neke vampire ja nisam htela da gledam,i sutradan ona zove mene i kao OMG OMG FILM JE BIO AWESOME lol! kao moras da ga gledas,a ona ludaca pocela da ludi na msnu pise I LOVE EDWARD a ja nisam znala o cemu se radi,i rekla kao cccccc o5 ti i tvoje dosadne filmove,ajde kao daj da gledam to,i dala cura meni to da gledam,a ja AAAAAAAAAAAAAA gledala jednom,gledala dvaput,triput....i jos uvek mi nije dosadan,znaci O B O Z A V A M ovaj film..
Back to top Go down
**MaJchE**

**MaJchE**


Number of posts : 101
Registration date : 2008-12-03

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeSun Jan 25, 2009 9:48 pm

Od Alexa... I mng mi se swidja film,a knjigu moram da nabawim...
Back to top Go down
DORA Y ROBERT

DORA Y ROBERT


Number of posts : 97
Age : 28
Location : u magli...
Registration date : 2009-01-28

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeWed Jan 28, 2009 11:00 pm

pa cula sam usima... lol!
Back to top Go down
Miki




Number of posts : 7
Age : 29
Registration date : 2009-02-01

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeMon Feb 02, 2009 12:01 am

za film sam saznao preko Tv-a a za knjige iz novina...
Back to top Go down
http://www.csi-miami-serbia.co.cc
*EDWARD_ROCKZ*
Twilight Mod
Twilight Mod
*EDWARD_ROCKZ*


Number of posts : 364
Age : 28
Location : ~My own world~
Registration date : 2009-02-06

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeFri Feb 06, 2009 11:59 pm

Iz casopisa...
Back to top Go down
KillerQueen

KillerQueen


Number of posts : 74
Registration date : 2009-03-24

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeTue Mar 24, 2009 10:56 pm

Moja drugarica je procitala "Sumrak" jos u januaru,a odma zatim i druga 2 dela.Onda je i moja druga drugarica procitala 'Sumrak' i ispricala mi neku lepu scenu iz knjige,meni se dopalo i uzela sam knjigu da citam i sad mi je jasno zasto se svima svidja ova knjiga...
Back to top Go down
~Nicky~Who cares who I am

~Nicky~Who cares who I am


Number of posts : 41
Age : 32
Registration date : 2009-03-23

Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 7:46 pm

letos, na jednom stranom sajtu o filmovima...
Ne znam da li znate kolika je frka u SAD-u oko ovog filma bila...
Premijera HP6 je odlozhena jer je Twiligiht predstavljao veliku konkurenciju....
Ovaj film je bio najischekivaniji film godine u Americi josh dok niko u Srbiji nije ni chuo za njega...
Back to top Go down
Sponsored content





Kako ste saznali za Twilight? Empty
PostSubject: Re: Kako ste saznali za Twilight?   Kako ste saznali za Twilight? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Kako ste saznali za Twilight?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Twilight fan
» IMDb-Twilight
» Twilight movie soundtrack
» Twilight The Movie Official Site
» Kako se osecate?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight Serbia  :: Twilight books :: Sumrak(Twilight)-
Jump to: