Twilight Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Serbia

Serbian forum about Twilight =) Hope you enjoy it ♥
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Procitajte ovo!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
*EDWARD_ROCKZ*
Twilight Mod
Twilight Mod
*EDWARD_ROCKZ*


Number of posts : 364
Age : 28
Location : ~My own world~
Registration date : 2009-02-06

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeMon Feb 09, 2009 11:17 pm

Ja sam imala da napisem za skolu sastav o nekoj knjizi,i izabrala sam sumrak.Evo procitajte sta sam napisala,pa komentarisite...samo iskreno!!!

Knjiga "Sumrak"


Citam dosta knjiga,ali retko koja uspe da u meni probudi ovako snazna osecanja.Dok citam knjigu "Sumrak" potpuno uronim u svet maste i emocija.Tako snaznu ljubav prema glavnim likovima knjige nikada nisam osetila.Ova knjiga je u meni probudila sve vrste osecanja;od besa i ljutnje,preko tuge i zalosti,sve do neizmerne srece i radosti.

Uspela sam da u sebi stvorim tako jasnu sliku o ovoj prici,da mi se nekada cini da sam sve te dogadjaje i sama dozivela.Sa svakom novom stranicom,izgleda kao da je i sam moj zivot bogatiji za jos jedan neverovatan dozivljaj.Dok citam,imam osecaj kao da sam sve vreme uz moje omiljene likove...kao da sam tu,sakrivena iza nekog drveta,dok krisom posmatram kako se dogadjaji smenjuju jedan za drugim,tik metar-dva dalje od mene.

Uz ovu knjigu sam naucila mnogo...to nisu uobicajeni problemi koji nam se stalno dogadjaju,vec mnoge ozbiljnije zivotne situacije.Naucila sam razlicita znacenja reci "ljubav".Shvatila sam da se ta rec moze posmatrati iz raclicitih uglova,iznova i iznova,ali nikada nisam uspela da dokucim njenu tajnu.Naucila sam sta znaci voleti.

Iako je citava radnja knjige izmisljena,kod mene je ostavila takav utisak da su mi svi ti izmisljeni likovi stvarniji i od obicnih dnevnih radnji koje svaki dan izvrsavam;stvarniji cak i od mene same.Kada citam ovakvu knjigu jednostavno ne mogu da stanem,gutam je pogledom,prevrcem stranice sa nestrpljenjem i strepim sta bi sledece moglo da se desi.

Ova knjiga me je mnogo puta dovela do suza,nekada i ivice besa,ali naravno i mnogo puta do neke cudne vrste srece,koja me navede da se vise obradujem kada se glavnim likovima desi neka lepa stvar,pre nego meni.

Zbog ovakvih knjiga ja volim da citam,i to zelim svom svojom dusom i srcem.Nikada ne bih mogla da napustim moje prijatelje iz maste,ni za koje blago na svetu.Ta navika da iznova i iznova sanjarim o njima i vracam im se uvek,duboko je usadjena u meni i sada je ne mogu izmeniti.Uz tu vrstu magije mozes uciniti sve,jer kada citas vise nisi na ovoj planeti,odes u potpuno drugi svet.Pa,iako ne izgleda tako,moze se(verujte mi na rec!),cak i...zaljubiti!
Back to top Go down
Miki




Number of posts : 7
Age : 29
Registration date : 2009-02-01

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeWed Mar 04, 2009 1:33 pm

bravo,bravo... Wink
Back to top Go down
http://www.csi-miami-serbia.co.cc
*EDWARD_ROCKZ*
Twilight Mod
Twilight Mod
*EDWARD_ROCKZ*


Number of posts : 364
Age : 28
Location : ~My own world~
Registration date : 2009-02-06

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeThu Mar 05, 2009 9:25 pm

tnx!!! Very Happy
Back to top Go down
Rejected
Twilight Admin
Twilight Admin
Rejected


Number of posts : 1023
Age : 30
Location : Somewhere in my dreams...
Registration date : 2008-10-21

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeSat Mar 14, 2009 11:41 pm

Extra ^____^
Back to top Go down
https://twilight-serbia.forumotion.net
*EDWARD_ROCKZ*
Twilight Mod
Twilight Mod
*EDWARD_ROCKZ*


Number of posts : 364
Age : 28
Location : ~My own world~
Registration date : 2009-02-06

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeSun Mar 15, 2009 12:53 pm

Hwala!!!
Back to top Go down
Rejected
Twilight Admin
Twilight Admin
Rejected


Number of posts : 1023
Age : 30
Location : Somewhere in my dreams...
Registration date : 2008-10-21

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeSun Mar 15, 2009 9:26 pm

Nema na chemu :] stvarno je super ^.^
Back to top Go down
https://twilight-serbia.forumotion.net
KillerQueen

KillerQueen


Number of posts : 74
Registration date : 2009-03-24

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:07 pm

Bas je extra !
Back to top Go down
*EDWARD_ROCKZ*
Twilight Mod
Twilight Mod
*EDWARD_ROCKZ*


Number of posts : 364
Age : 28
Location : ~My own world~
Registration date : 2009-02-06

Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:15 pm

Tnx a lot!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Procitajte ovo!!! Empty
PostSubject: Re: Procitajte ovo!!!   Procitajte ovo!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Procitajte ovo!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight Serbia  :: Twilight books :: Ostalo-
Jump to: